Pakalpojumi

 Piedāvājam lielisku iespēju kvalitatīvi un par saprātīgām cenām iegūt visu nepieciešamo zobārstniecības pakalpojumu klāstu. Mēs gaidām mūsu pastāvīgos un jaunos klientus!

Zobārstniecība

Zobārstniecībā "KRONIS"  Jūs varat:

– izārstēt zobu kariesu un tā sarežģītās formas;

– veikt kosmētisko zobu atjaunošanu

– veikt zobu balināšanu un to profesionālo tīrīšanu;

Terapeitiskā stomatoloģija ietver arī procedūru kopumu, lai diagnosticētu un ārstētu mutes gļotādas, žokļa locītavu, kaulu audu pataloģijas. Profilaktiskā pieņemšana pie ārsta ir agrīno zobu un smaganu slimību atklāšanas un novēršanas pamats.


Protezēšana

Protezēšana ir paredzēta, lai atjaunotu funkcionālos un estētiskos zobu rindas parametrus, pārveidojot Jūsu smaidu par patiesi dabisku un skaistu. Ortopēdiskās stomatoloģijas joma nodarbojas ar pilnībā vai daļēji trūkstošu zobu atjaunošanu, kā arī zobu protēžu turēšanās uzlabošanu.

Zobārstniecībā "KRONIS" Jūs varēsiet izgatavot:

– Zobu protēzes uz implantiem;

– Izņemamās protēzes: ar plastmasas vai metāla bāzi;

– Dažāda veida kronīšus un tiltveida protēzes;

– Venīrus; onlejas

– Inlejas;

Implantoloģija

Mūsdienu implantoloģija ir izstrādāta, lai, nebojājot blakus esošos zobus,  palīdzētu cilvēkam iegūt nevainojamu smaidu, atjaunojot normālu zobu rindu pēc zoba izraušanas, traumas, estētiskai korekcijai vai novecojušu protēžu nomaiņai.  Zobu implantu ievietošana ir viens no progresīvākajiem zobārstniecības virzieniem un mūsu speciālisti šo ārstniecības metodi aktīvi pielieto . Zobu trūkums jebkura vecuma pacientiem- vairs nav problēma!

Veicot zobu implantāciju zobārstniecībā "KRONIS":

– Jums būs iespēja atjaunot zobu, neietekmējot blakus esošos zobus;

– implants nepārsniedz dabiskā zoba izmērus;

– ārstēšana ļaus Jums aizmirst par zobu problēmu, atšķirībā no zobu kronīšu uzstādīšanas;

– blakus zobi tiek atbrīvoti no slodzes, līdz ar to tie kalpos ilgāk;

– mēs veicam operācijas arī kaula līmeņa trūkuma gadījumos;

– savlaicīga implanta uzstādīšana novērsīs kaulu atrofiju un tādējādi saglabās nepieciešamo kaulu apjomu.

Atcerieties, ka implants, tā ir labākā izvēle zoba neesamības un tā atjaunošanas gadījumā.


Ķirurģija

Ķirurģija stomatoloģijā  ietver manipulācijas, kas ir saistītas ar iejaukšanos cietajos un mīkstajos mutes audos, zobu un sakņu ekstrakciju.

Ķirurģiskās operācijas mūsu klīnikā veic speciālists ar atbilstošu medicīnisko izglītību, ko pastāvīgi papildina apmeklējot jaunākos seminārus un starptautiskus kongresus. Mūsdienu ārstēšanas metodes ļaus Jums justies labāk, pārdzīvot ķirurga noteikto operāciju bez sāpēm un bailēm, un iziet no klīnikas labā garastāvoklī.

Ko ārstē ķirurģija?

Ķirurģija ir vērsta uz zobu slimību diagnostiku un ķirurģisko ārstēšanu, kā arī sejas-žokļu manipulācijām. Jūs būsiet patīkami pārsteigti, jo zobārstniecība "KRONIS" piedāvā pilnu ķirurģijas jomas pakalpojumu klāstu, piemēram:

-zobu ekstrakciju, tostarp neizaugušo (retinēto) zobu un „astotnieku” (gudrības zobu) ekstrakciju;

-operācijas, kas vērstas, lai saglabātu zobus;.

-labdabīgo audzēju izņemšanu;

-zobu implantu  ievietošanu;

-operācijas, lai uzlabotu protēžu fiksāciju;


Higiēna

Profesionālas zobu higiēnas procedūras klīnikā ir labākais veids, kā novērst zobu kariesu, gingivītu (smaganu slimības), periodonta slimību (periodonta audu destrukcija), nepatīkamu mutes smaku. Savlaicīgas higiēnas procedūras ļaus saglabāt zobus līdz sirmam vecumam, un atbrīvos pacientus no nepieciešamības bieži vērsties pie zobārsta. Ārsts higiēnists procedūru laikā novērtēs zobu un mutes dobuma situāciju un paskaidros vai pastāv nepieciešamība vērsties pie zobārsta.

Daudzi cilvēki domā, ka mutes higiēnu var veikt mājas apstākļos Tomēr lielākā daļa pacientu, kuri nāk pie higiēnista pirmo reizi vai pēc ārsta norīkojuma, pat nevar iedomāties par cietā aplikuma un zobakmens apjomu, no kura palīdz atbrīvoties profesionālās higiēnas procedūras klīnikas apstākļos.

Mūsu mūsdienu pieeja mutes dobuma higiēnā

Zobārstniecībā "KRONIS" ir uzstādīti augsti pacientu apkalpošanas standarti. Tas attiecas arī uz higiēnista pieņemšanu. Ja zobārsta apmeklējumi ir kļuvuši par Jūsu ikdienu, tad Jums ir nepieciešama individuāla kariesa profilakses pasākumu plāna izstrāde, lai maksimāli samazinātu jaunu zobu bojājumu veidošanos. Ir zinātniski pierādīts, ka detalizēta izmeklēšana un konkrēta, tieši Jums izstrādāta profilakses pasākumu plāna izstrādāšana un pielietošana, palīdz samazināt zobu bojāšanos līdz 50% un vairāk. 

Vairumā gadījumu mūsdienu pieeja kariesa profilaksei "sliktus zobus" ir padarījusi par mītu!


Zobu balināšana

Pirmais, kam pievēršam uzmanību, komunicējot ar citiem cilvēkiem, ir acis un smaids. Pēc zobu stāvokļa un izskata, zemapziņā mēs izdarām secinājumus par to, kā cilvēks rūpējas par sevi, kāds ir viņa stāvoklis sabiedrībā un cik svarīgi viņam ir kontakti ar citiem cilvēkiem. Tāpēc baltam smaidam var būt izšķiroša nozīme Jūsu ikdienas komunikācijā, kas spēj atvērt jaunus horizontus.

Neticiet mītiem par balināšanas procedūru kaitīgumu zobu emaljai un zobu veselībai kopumā. Dažreiz to saka pat zobārsti. Tā jau ir vēsture, kad iepriekšējās paaudzes balināšanas sistēmu sastāvā bija kodīgās skābes, kuru nepareizā izmantošana varēja kaitēt zobu emaljai. Mūsdienu materiāli izslēdz negatīvās izmaiņas, ja tiek ievēroti visi lietošanas noteikumi.

Piedāvājam divus profesionālās zobu balināšanas procedūru variantus

Pirmais no tiem – tā sauktā mājas balināšana. Metodes priekšrocība ir tās cena, taču balināšanas process var ilgt līdz pat diviem mēnešiem, kuru laikā būs jāveic kontroles vizītes, lai novērotu rezultātus.

Otrā iespēja- foto balināšanas metode. Tās efektivitāte ir balināšanas līdzekļa sastāvā un speciālās lampas gaismas viļņu garumā. Speciālista uzraudzībā Jūsu zobu tonis kļūs līdz pat 8 toņiem gaišāks viena seansa laikā, kas ir nedaudz ilgāks par stundu.

Tieši speciālists noteiks Jums vispiemērotāko metodi un veiks visas sagatavošanas procedūras. Tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, saņemt profesionālu zobārstniecisko palīdzību, un veikt balināšanas procedūru. Garantējam, ka atspulgs spogulī pēc mūsu klīnikas apmeklējuma sniegs Jums patiesu gandarījumu! .