Zobārstniecība

Zobārstniecībā "KRONIS"  Jūs varat:

 • izārstēt zobu kariesu un tā sarežģītās formas;
 • veikt kosmētisko zobu atjaunošanu;
 • veikt zobu endodontisko ārstēšanu;
 • ekstrahēt zobus;
 • aizvietot trūkstošos zobus ar protēzēm (tiltiem, platītēm);
 • protezēt zobu implantus;
 • veikt zobu profesionālo tīrīšanu;
 • balināt zobus;
 • veikt ortodontisko ārstēšanu (regulēt zobus). 

Protezēšana

Protezēšana ir paredzēta, lai atjaunotu funkcionālos un estētiskos zobu rindas parametrus, pārveidojot Jūsu smaidu par patiesi dabisku un skaistu. Protezēšanas mērķis ir pilnīga vai daļēja trūkstošu zobu atjaunošana, maksimāli uzlabojot košļāšanas funkciju, kā arī zobu protēžu fiksācijas uzlabošana.

Zobārstniecībā "KRONIS" Jūs varēsiet izgatavot:

 • Zobu protēzes uz implantiem (kroņi, plates);
 • Izņemamās protēzes;
 • Dažāda veida kronīšus un tiltveida protēzes;
 • Venīrus; 
 • Onlejas;
 • Inlejas;

Ķirurģija

Ķirurģija stomatoloģijā  ietver manipulācijas, kas ir saistītas ar iejaukšanos cietajos un mīkstajos mutes audos, zobu un sakņu ekstrakciju.

Mūsdienu ārstēšanas metodes ļaus Jums justies labāk, pārdzīvot ķirurģisko manipulāciju bez sāpēm un bailēm, un iziet no klīnikas labā garastāvoklī.

Zobārstniecība "KRONIS" piedāvā šādu ķirurģijas jomas pakalpojumu klāstu:

 • zobu ekstrakciju;
 • zobu sakņu ekstrakciju.

Ortodontija

Ortodontija ir zobārstniecības nozare, kas nodarbojas ar nepareizu zobu un žokļu attiecību korekciju, izmantojot gan izņemamas, gan neizņemamas aparatūras. Ortodontiskā ārstēšana ir viens no estētiskās zobārstniecības veidiem, kurš mūsdienās ļauj iegūt skaistu smaidu jebkurā vecumā, būtiski nemainot savu ikdienu.

Piedāvājam zobu regulēšanu ar INVISALIGN sakodienu koriģējošām kapēm (elaineriem) pieaugušiem un bērniem no 6 gadu vecuma. Invisalign ir caurspīdīgu kapju komplekts, kas ir mūsdienīga alternatīva breketiem.

Ārstēšanās laikā ik pēc vienas vai divām nedēļām tiek nomainīta kape, kas ir individuāli izgatavota katram pacientam. Mainot kapes, zobi pamazām, nedēļu pēc nedēļas, pārvietosies, līdz tie izlīdzināsies atbilstoši speciālista norādītajai pozīcijai.

Ārstēšana notiek sadarbībā ar Inovatīvās ortodontijas klīnikas "Concordia" vadošo ortodontu Māri Gržibovski. Klīnikai Concordia ir vislielākā  pieredze darbam ar Invisalign kapju sistēmu ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā. Klīnika ir European Aligner Society biedrs.

Higiēna

Ievērojot mūsdienu profilaktiskās zobārstniecības ieteikumus, ik vienam tiek dota iespēja nodzīvot dzīvi ar veseliem zobiem un sasniegt ievērojamu vecumu ar saviem zobiem.

Profesionālas zobu higiēnas procedūras klīnikā ir labākais veids, kā novērst zobu kariesu, gingivītu (smaganu slimības), periodonta slimību (periodonta audu destrukcija), nepatīkamu mutes smaku. Ārsts higiēnists procedūru laikā novērtēs zobu un mutes dobuma situāciju un paskaidros vai pastāv nepieciešamība vērsties pie zobārsta.

Daudzi cilvēki domā, ka mutes higiēnu var veikt mājas apstākļos Tomēr lielākā daļa pacientu, kuri nāk pie higiēnista pirmo reizi vai pēc ārsta norīkojuma, pat nevar iedomāties par cietā aplikuma un zobakmens apjomu, no kura palīdz atbrīvoties profesionālās higiēnas procedūras klīnikas apstākļos.

Zobārstniecībā "KRONIS" ir uzstādīti augsti pacientu apkalpošanas standarti. Tas attiecas arī uz higiēnista pieņemšanu. Ja zobārsta apmeklējumi ir kļuvuši par Jūsu ikdienu, tad Jums ir nepieciešama individuāla kariesa profilakses pasākumu plāna izstrāde, lai maksimāli samazinātu jaunu zobu bojājumu veidošanos. Ir zinātniski pierādīts, ka detalizēta izmeklēšana un konkrēta, tieši Jums izstrādāta profilakses pasākumu plāna izstrādāšana un pielietošana, palīdz samazināt zobu bojāšanos vairāk kā 50%.

Vairumā gadījumu mūsdienu pieeja kariesa profilaksei "sliktus zobus" ir padarījusi par mītu! 

Zobu balināšana

Pirmais, kam pievēršam uzmanību, komunicējot ar citiem cilvēkiem, ir acis un smaids. Pēc zobu stāvokļa un izskata, zemapziņā mēs izdarām secinājumus par to, kā cilvēks rūpējas par sevi, kāds ir viņa stāvoklis sabiedrībā un cik svarīgi viņam ir kontakti ar citiem cilvēkiem. Tāpēc baltam smaidam var būt izšķiroša nozīme Jūsu ikdienas komunikācijā, kas spēj atvērt jaunus horizontus.

Neticiet mītiem par balināšanas procedūru kaitīgumu zobu emaljai un zobu veselībai kopumā. Dažreiz to saka pat zobārsti. Tā jau ir vēsture, kad iepriekšējās paaudzes balināšanas sistēmu sastāvā bija kodīgās skābes, kuru nepareizā izmantošana varēja kaitēt zobu emaljai. Mūsdienu materiāli izslēdz negatīvās izmaiņas, ja tiek ievēroti visi lietošanas noteikumi.

Piedāvājam divus profesionālās zobu balināšanas procedūru variantus

 • Pirmais no tiem – tā sauktā mājas balināšana. Metodes priekšrocība ir tās cena, taču balināšanas process var ilgt līdz pat diviem mēnešiem, kuru laikā būs jāveic kontroles vizītes, lai novērotu rezultātus.
 • Otrā iespēja - zobu balināšana kabinetā. Tās efektivitāte ir balināšanas līdzekļa sastāvā. Speciālista uzraudzībā Jūsu zobu tonis kļūs līdz pat 8 toņiem gaišāks viena seansa laikā, kas ir nedaudz ilgāks par stundu.

Tieši speciālists noteiks Jums vispiemērotāko metodi un veiks visas sagatavošanas procedūras. Tāpēc mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu klīniku, saņemt profesionālu zobārstniecības speciālistu konsultāciju, un veikt balināšanas procedūru. Garantējam, ka atspulgs spogulī pēc mūsu klīnikas apmeklējuma sniegs Jums patiesu gandarījumu!